#1 2010-04-14 17:51:03

 Aine

Pan i Władca

Skąd: z Wielkopolski
Zarejestrowany: 2009-10-01
Posty: 877
Punktów :   
Rasa: śnieżny elf
WWW

Modernizacja forum

Dosyć długo nad tym myślałam i stwierdziłam, że być może warto coś takiego zrobić :]
Mam na myśli oczywiście modernizację forum, co przychodzi na myśl po samym przeczytaniu tytułu wątku. Być może problem z brakiem użytkowników tkwi w samej atrakcyjności forum i tym co ma "do zaoferowania". Teraz przedstawię listę tego, co chciałabym zmienić. Piszcie, czy zgadzacie się, czy nie
1. Dodanie więcej for tematycznych, które zastąpiłyby w pewnym stopniu opowiadanie.
2. Wpisanie na forum opisu okolicy, miejsc, do których można pójść, miast leżących niedaleko zamku itp.
3. Dość sporo myślałam również nad lepszym zastosowaniem "dodatkowych pól."  Mógłby pojawić się tam opis ekwipunku, czyli to, co akurat nosicie na sobie, ile macie srebra, jaką broń posiadacie.
4. Dział "Konkursy" chwilowo do lamusa. Co to za konkurs, w którym biorą udział dwie osoby...? Trzecie miejsce podium jest puste.
5. Dział "Pojedynki" również do lamusa. Od kilku miesięcy nikt tam w ogóle nie zagląda.
6. Dodanie do kategorii for działu "Zamek", w którym to umieszczone zostaną fora takie jak "podziemia, parter, pierwsze piętro itp." Tam będzie można dodawać różne wątki jak na przykład "Komnata Aine".
*7 Grał ktoś w serię The Elder Scrolls? Tam stworzona przez nas postać oprócz pobocznych misji ma również z góry przypisane przeznaczenie (wątek główny). Może dla każdej postaci z ER również zrobić swoisty wątek główny? To znaczy, że jakiś inny użytkownik z konkretnym pomysłem stworzyłby konto osoby spoza ER, która np. znalazłaby się w zamku, aby oznajmić komuś, że jest Wybrańcem, czy coś w ten deseń Te konta różniłyby się tym, że nie miałyby ani sygnatury, ani avatara. I jeszcze dopowiem, że każdy mógłby mieć maksymalnie dwa takie konta, o których nie mówiłby nikomu innemu. Dzięki temu nie będzie wiadomo, kto tę postać wymyślił.

Więcej grzechów nie pamiętam Piszcie, co o tym myślicie, czekam na opinie.


And one day we will find a way towards this distant golden age
The cries of war will sound the day
We stand before the dawn of a new world

Offline

 

#2 2010-04-14 20:12:46

 Amber

Junior Moderator

11732578
Skąd: Inna Planeta xD
Zarejestrowany: 2009-10-02
Posty: 1197
Punktów :   
Rasa: Człowiek
WWW

Re: Modernizacja forum

cóz modernizacja przydała by sie ale z tym ekwipunkiem itp. wydaje mi sie, że przypomniało by to juz z lekka jakąś gre, których to widziałam mnóstwo.

A co do tych wątków, pomysł ciekawy ^^

Offline

 

#3 2010-04-14 20:17:35

 Aine

Pan i Władca

Skąd: z Wielkopolski
Zarejestrowany: 2009-10-01
Posty: 877
Punktów :   
Rasa: śnieżny elf
WWW

Re: Modernizacja forum

Hm... Dobra, mi też pomysł z wątkami się podoba :]
Co do ekwipunku... Zobaczymy, co powiedzą inni.


And one day we will find a way towards this distant golden age
The cries of war will sound the day
We stand before the dawn of a new world

Offline

 

#4 2010-04-14 20:33:38

 Sesshoneru

Pisarz

Skąd: Nightmare
Zarejestrowany: 2010-03-30
Posty: 104
Punktów :   
Rasa: nieumarły

Re: Modernizacja forum

Gra... ja lubię gry Chociaż zgadzam się, to lekka przesada (jak na forum).
Pomysł z wątkami głównymi naprawdę świetny, już myślę, komu i co zepsuję w życiu xD
A jak pojawią się tematyczne, to co z wątkiem "opowiadanie"? Zniknie?


"Kiedy musisz zabić człowieka, bycie miłym nic nie kosztuje."
http://fc02.deviantart.net/fs45/f/2009/127/6/0/Ninja_vs_Pirate_by_CookiemagiK.gif

Offline

 

#5 2010-04-14 21:09:07

 Amber

Junior Moderator

11732578
Skąd: Inna Planeta xD
Zarejestrowany: 2009-10-02
Posty: 1197
Punktów :   
Rasa: Człowiek
WWW

Re: Modernizacja forum

właśnie... szkoda by było to psuć

Offline

 

#6 2010-04-14 21:21:22

April

Picasso

13196376
Skąd: znienacka.
Zarejestrowany: 2009-10-04
Posty: 970
Punktów :   
Rasa: człowiek

Re: Modernizacja forum

1. Dodanie więcej for tematycznych, które zastąpiłyby w pewnym stopniu opowiadanie.

odpowiedź: szkoda opowiadanie, ale wątki tematyczne są ok, tylko trzeba z odpowiednim trafić

2. Wpisanie na forum opisu okolicy, miejsc, do których można pójść, miast leżących niedaleko zamku itp.

odpowiedź: nie przepadam za rozległymi opisami, ale mi pasuje. Fajnie przedstawić swoją wizję dokładniej. W moich oczach przechodzi.

3. Dość sporo myślałam również nad lepszym zastosowaniem "dodatkowych pól."  Mógłby pojawić się tam opis ekwipunku, czyli to, co akurat nosicie na sobie, ile macie srebra, jaką broń posiadacie.

odpowiedź: jak wyżej pisali, lekka przesada. nie zgadzam się, nie lubię takiego typu gier, jednak głębsze opisywanie swojej postaci byłoby ok.

4. Dział "Konkursy" chwilowo do lamusa. Co do za konkurs, w którym biorą udział dwie osoby...? Trzecie miejsce podium jest puste.

odp: spoko, jak nikt nie zagląda to się zgadzam, konkursy sensu tymczasowo nie mają. Pomysł przechodzi,

5. Dział "Pojedynki" również do lamusa. Od kilku miesięcy nikt tam w ogóle nie zagląda.

odp.: ok, jak wyżej.

6. Dodanie do kategorii for działu "Zamek", w którym to umieszczone zostaną fora takie jak "podziemia, parter, pierwsze piętro itp." Tam będzie można dodawać różne wątki jak na przykład "Komnata Aine".

odp: mi pasuje, fajnie opisywać coś więcej niż to, co wszyscy wiedzą. Przechodzi.

*7 Grał ktoś w serię The Elder Scrolls? Tam stworzona przez nas postać oprócz pobocznych misji ma również z góry przypisane przeznaczenie (wątek główny). Może dla każdej postaci z ER również zrobić swoisty wątek główny? To znaczy, że jakiś inny użytkownik z konkretnym pomysłem stworzyłby konto osoby spoza ER, która np. znalazłaby się w zamku, aby oznajmić komuś, że jest Wybrańcem, czy coś w ten deseń Te konta różniłyby się tym, że nie miałyby ani sygnatury, ani avatara. I jeszcze dopowiem, że każdy mógłby mieć maksymalnie dwa takie konta, o których nie mówiłby nikomu innemu. Dzięki temu nie będzie wiadomo, kto tę postać wymyślił.

odp. nie, nie grałam, ale pomysł nawet mi się podoba. Dobrze wprowadzić coś, co ubarwi forum. Ten punkt widzi mi się najbardziej.

Brakuje mi tylko jednego punktu: logo powinno być szersze i niższe. Tak wyglądałoby o wiele lepiej. Moim zdaniem. Forum byłoby chyba bardziej przejrzyste. Spróbujemy kiedyś? Ja się tym zajmę, ale chce zgodę

Ostatnio edytowany przez April (2010-04-14 21:25:38)


http://i51.tinypic.com/sy9qtg.jpg
Witajcie znowu
Dla forum : ożyj!

Offline

 

#7 2010-04-14 21:40:22

 Aine

Pan i Władca

Skąd: z Wielkopolski
Zarejestrowany: 2009-10-01
Posty: 877
Punktów :   
Rasa: śnieżny elf
WWW

Re: Modernizacja forum

Rozumiem, że punkt trzeci już można wykreślić. Teraz po głębszym zastanowieniu również wydaje mi się przesadą.
April: masz zgodę :] Przecież to ty jesteś tutaj od grafiki, no nie?
Sesshoneru: oczywiście, że nie zniknie. Bo tylko dam da się opisać jakąś dłuższą historię dziejącą się daleko poza zamkiem, prawda? ;]


And one day we will find a way towards this distant golden age
The cries of war will sound the day
We stand before the dawn of a new world

Offline

 

#8 2010-04-14 23:09:05

April

Picasso

13196376
Skąd: znienacka.
Zarejestrowany: 2009-10-04
Posty: 970
Punktów :   
Rasa: człowiek

Re: Modernizacja forum

to w ramach projektu ,,na kilka chwil" zrobię coś w weekend. Zobaczymy jak będzie wyglądać i jeśli wielkość będzie fajna, postaram się zrobić coś lepszego i mniej spotykanego Mam nadzieję, że wyjdzie fajnie.


http://i51.tinypic.com/sy9qtg.jpg
Witajcie znowu
Dla forum : ożyj!

Offline

 

#9 2010-04-15 19:32:23

 Sesshoneru

Pisarz

Skąd: Nightmare
Zarejestrowany: 2010-03-30
Posty: 104
Punktów :   
Rasa: nieumarły

Re: Modernizacja forum

Skoro nie zniknie, to ja się na to piszę w stu procentach
Kiedy zaczną być wprowadzane zmiany?


"Kiedy musisz zabić człowieka, bycie miłym nic nie kosztuje."
http://fc02.deviantart.net/fs45/f/2009/127/6/0/Ninja_vs_Pirate_by_CookiemagiK.gif

Offline

 

#10 2010-04-15 19:36:00

 Aine

Pan i Władca

Skąd: z Wielkopolski
Zarejestrowany: 2009-10-01
Posty: 877
Punktów :   
Rasa: śnieżny elf
WWW

Re: Modernizacja forum

Nie tak od razu, Sesshoneru, może jeszcze ktoś przedstawi inne propozycje
Nawiasem mówiąc, znów będę miała kupę roboty, toteż najpierw trzeba się przygotować


And one day we will find a way towards this distant golden age
The cries of war will sound the day
We stand before the dawn of a new world

Offline

 

#11 2010-04-15 20:07:54

 Amber

Junior Moderator

11732578
Skąd: Inna Planeta xD
Zarejestrowany: 2009-10-02
Posty: 1197
Punktów :   
Rasa: Człowiek
WWW

Re: Modernizacja forum

Faktycznie Aine jak będziesz czegos potrzebowała to druzyna ER (xD) jest w gotowosci

Tak poza tym, to zaczniemy tworzyc własny i co najważniejsze wspólny świat patrząc chociaż na te miasta ^^ Niegdy nie przypuszczałam, ze ten stary i poczciwy blog aż tak się rozbuduje

Offline

 

#12 2010-04-15 20:11:36

 Sesshoneru

Pisarz

Skąd: Nightmare
Zarejestrowany: 2010-03-30
Posty: 104
Punktów :   
Rasa: nieumarły

Re: Modernizacja forum

A mogę ja stworzyć jedno miasto i je opisać? Ktoś zrobi jeszcze parę innych, żeby Aine było lżej! *umrzyk drużyny ER zgłasza gotowość!*
Chociaż szczerze powiedziawszy naprawdę niewiele wiem na temat tego "starego, poczciwego bloga"


"Kiedy musisz zabić człowieka, bycie miłym nic nie kosztuje."
http://fc02.deviantart.net/fs45/f/2009/127/6/0/Ninja_vs_Pirate_by_CookiemagiK.gif

Offline

 

#13 2010-04-15 20:14:59

April

Picasso

13196376
Skąd: znienacka.
Zarejestrowany: 2009-10-04
Posty: 970
Punktów :   
Rasa: człowiek

Re: Modernizacja forum

ja też wiele na temat bloga nie wiem.
Ale ja mogę wprowadzić kontrolę celną . No dobra, bez jaj. Grafiką zajmę się w weekend, a co do postu wyżej, też jestem chętna do opisania jednego miasta. Względnie wsi, gdzie chłopi z widłami, pałkami i kijami wypędzają inkwizytora.... (robię lekcję na ten temat, na temat oczywiście inkwizycji, nie chłopów z widłami )


http://i51.tinypic.com/sy9qtg.jpg
Witajcie znowu
Dla forum : ożyj!

Offline

 

#14 2010-04-15 20:20:44

 Sesshoneru

Pisarz

Skąd: Nightmare
Zarejestrowany: 2010-03-30
Posty: 104
Punktów :   
Rasa: nieumarły

Re: Modernizacja forum

Tylko żeby nie było za dużo tych miast (względnie wsi) Tak sobie myślę, że można do każdego zrobić forum, żeby można tam było pójść Więc jedno miasto może i jedna wieś Co o tym sądzicie?


"Kiedy musisz zabić człowieka, bycie miłym nic nie kosztuje."
http://fc02.deviantart.net/fs45/f/2009/127/6/0/Ninja_vs_Pirate_by_CookiemagiK.gif

Offline

 

#15 2010-04-16 18:52:17

 Amber

Junior Moderator

11732578
Skąd: Inna Planeta xD
Zarejestrowany: 2009-10-02
Posty: 1197
Punktów :   
Rasa: Człowiek
WWW

Re: Modernizacja forum

faktycznie potem było by tego od groma i tak zapewne nie używane

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.hwdpteam.pun.pl www.tacbi.pun.pl www.zetka50.pun.pl www.ftstory.pun.pl www.forum-gwiezdne-wojny.pun.pl