#1 2009-10-01 22:04:36

 Aine

Pan i Władca

Skąd: z Wielkopolski
Zarejestrowany: 2009-10-01
Posty: 877
Punktów :   
Rasa: śnieżny elf
WWW

Śnieg

http://fc08.deviantart.com/fs14/f/2007/110/b/a/Blackbird___Basilica_by_shilin.jpg

Imię: Aine (Ainelia)

Nazwisko: Anwamane

Wiek: 53

Rasa: śnieżny elf

Wygląd: średniego wzrostu elfka o białych włosach i jasnozielonych oczach. Niezbyt umięśniona.

Charakter: raczej skryta, bardziej rozmowna tylko w towarzystwie bliskich przyjaciół. Jestem świetną aktorką i dobrze kłamię, co przydaje się w różnorakich sytuacjach. Łatwo się przywiązuję.

Historia: nie mam zbyt dużo do powiedzenia. Czy żyłam długo? Odpowiedź jest bardzo prosta. Nie. Jednak to, że nie dożyłam setki nie oznacza , że nie można się ze mną liczyć... Ale jeśli naprawdę chcecie się czegoś dowiedzieć o mojej przeszłości, to mogę rzec, że urodziłam się w Ald-Norze, mieście na północy położonym wśród wiecznych śniegów. Byłam czwartym dzieckiem w rodzinie. Trzej bracia, których imiona wyjawię niebawem to trzy osoby, które najbardziej szanuję...

Umiejętności: potrafię posługiwać się bronią, szczególnie rapierami oraz schiavonami, a także magią mrozu. Nie straszny mi śnieg i lód, a więc do umiejętności zaliczę sztukę przetrwania w trudnych warunkach.


And one day we will find a way towards this distant golden age
The cries of war will sound the day
We stand before the dawn of a new world

Offline

 

#2 2010-07-13 23:40:01

 Mukvulg

Przybysz

25036099
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2010-07-13
Posty: 29
Punktów :   
Rasa: Ork
WWW

Re: Śnieg

Elf! Ork uderzac elf toporem w głowa! Ale ty byc szef! Ork wiedziec ze szef nie uderzac! Elf nie martwi się o swoja głowa!


Jeśli ty chciec dostac topór w głowa pisac na PW. Albo jak coś inne chciec od ork.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.kamikadzeforum.pun.pl www.nostale.pun.pl www.pdm.pun.pl www.hogwartx.pun.pl www.blackblood.pun.pl