#1 2010-03-17 21:23:53

 Lorelle

Nowicjusz

9686688
Skąd: Piekło!
Zarejestrowany: 2010-03-14
Posty: 52
Punktów :   
Rasa: Demon

Sny

Chyba każdemu z nas czasem się coś śni. Jeżeli zapamiętamy, co, to warto się z kimś tym podzielić. Ten wątek poświęćmy opisywaniu swoich snów: tych głupich, niedorzecznych, koszmarnych, a może proroczych... ?

Może ja zacznę.
Kiedyś śniło mi się, że jestem w Hogwarcie, w Gryffindorze. Wieczorem miałam iść na pojedynek magiczny z jakąś Ślizgonką. Niestety, po drodze zaczepił nas typek z mojej prawdziwej szkoły. McGonagall kazała nam za karę polerować puchary.

Wiem, że nie jest jakiś dziwny ani interesujący, ale to wszystko było takie realistyczne.

Offline

 

#2 2010-03-18 18:00:26

 Aine

Pan i Władca

Skąd: z Wielkopolski
Zarejestrowany: 2009-10-01
Posty: 877
Punktów :   
Rasa: śnieżny elf
WWW

Re: Sny

Ta... Mój był porypany, ale i tak się nim podzielę

Trzystu Japończyków przyjechało do mojej szkoły opowiadać o bitwie pod Termopilami (?!), w której to podobno zwyciężyli Amerykanów. Wracając do Tokio porwali mojego kolegę. Wtedy zjawił się Matrix, który kazał mi go uratować i przy okazji dał mi supersprzęt do misji. Więcej niestety nie pamiętam, gdyż w tejże chwili obudził mnie budzik :]


And one day we will find a way towards this distant golden age
The cries of war will sound the day
We stand before the dawn of a new world

Offline

 

#3 2010-03-18 18:05:03

April

Picasso

13196376
Skąd: znienacka.
Zarejestrowany: 2009-10-04
Posty: 970
Punktów :   
Rasa: człowiek

Re: Sny

propos japończyków:
śniło mi się kiedyś, żę razem z armią krwiożerczych chomików z autobusu idę na wojnę. Mam snajperkę i podaję ją Stefciowi (kolega, pozdrawiam kolegę, choć on nie stąd) i nagle zatrzymujemy pojazd wojskowy przed skarpą i na dole jest przemarsz nazistowskich japończyków... No dobra... ja mam gratany i taki zatruty pocisk, którym mam kogoś zabić, a potem podłożyć bombę, ale żal mi japończyków i widzę potem jak idzie ktoś znajomy z nimi (nie pamiętam kto) i zawahałam się nie strzeliłam i mnie złapali...


http://i51.tinypic.com/sy9qtg.jpg
Witajcie znowu
Dla forum : ożyj!

Offline

 

#4 2010-03-18 18:46:23

 Amber

Junior Moderator

11732578
Skąd: Inna Planeta xD
Zarejestrowany: 2009-10-02
Posty: 1197
Punktów :   
Rasa: Człowiek
WWW

Re: Sny

hmm to co do takich akcji...

mi sie kiedyś śniło, że byłam z kumpelą na ślubie mojej pasiapsiółki. I nagle w srodku ceremoni zjawili sie antyterrortyści. Wpadli do Koscioła, rozbijajac witraze i itp. Zgarnęli inną koleżankę z klasy bo była poszukiwana od wielu dni i chciała zamrodować panne młodą. Po tej akcji ja razem z tą pierwszą koleżanką założyłysmy okulary przeciwsłoneczne i wyszłysmy z Kościoła ale zatrzymała nas ta co brała ślub i podziekowała nam za uratownie życia a ja odpowiedziałam, ze wykonałyśmy tylko swoja misje i poszłysmy w długa Potem sie obudziłam xD

Offline

 

#5 2010-03-18 19:16:22

 Lorelle

Nowicjusz

9686688
Skąd: Piekło!
Zarejestrowany: 2010-03-14
Posty: 52
Punktów :   
Rasa: Demon

Re: Sny

Mnie się kiedyś śniło (byłam wtedy na koloniach nad morzem), że leżę sobie plackiem i smażę. Naglę widzę cudownego bruneta stojącego szyję w morzu. Idę do niego, ale woda jest gęsta jak kisiel. Nawet nie, jak plastelina. Nagle nadpływa wielka fala i mnie zmywa na brzeg. Leżę na piachu i nie mogę się ruszyć. Po chwili podchodzi do mnie pingwinek Pingu i pyta, czy chcę loda. Więcej grzechów już nie pamiętam

Offline

 

#6 2010-03-18 19:19:50

April

Picasso

13196376
Skąd: znienacka.
Zarejestrowany: 2009-10-04
Posty: 970
Punktów :   
Rasa: człowiek

Re: Sny

no to jeden z moich ostatnich snów:
niejaka pani T. (uczy mnie niemca) ma salę na ostatnim piętrze. To tak z gwoli wyjaśnienia.
Śniło mi się, że razem z kilkoma dziewczynami (w tym z tymi z innej grupy językowej) czekałyśmy na lekcje, nikogo oprócz nas nie było na tym piętrze. I nagle dzwonek. My chcemy już iść do klasy, ale ten dzwonek taki długi był i się okazało, że to alarm przeciwpożarowy. Pani wyszła na chwilę z klasy z takim masakrycznym i demonicznych śmiechem (błahahhaha!) i ściskała nasz dziennik. My z lekcji przysposobienia obronnego wiedziałśmy, że musimy go zabrać ze sobą... ale się zamknęła w sali i nie chciała nas wpuścić. Nie dało się wywazyć drzwi , więc zaczęłyśmy uciekać kilka osób poszło do Kauflandu, ale ja się wróciłam ratować kolegę.... a potem pojawił się różowy pudelek....i sie obudziałam


http://i51.tinypic.com/sy9qtg.jpg
Witajcie znowu
Dla forum : ożyj!

Offline

 

#7 2010-03-18 19:43:55

 Amber

Junior Moderator

11732578
Skąd: Inna Planeta xD
Zarejestrowany: 2009-10-02
Posty: 1197
Punktów :   
Rasa: Człowiek
WWW

Re: Sny

hmm mój jeden z ciekawych snów był jak wchodziłam do gimnazjum

śniło mi się, ze przed oknem naszej sali lekcyjnej biłam się z takim jednym, pseudo Ucho Wokół nas utworzono krąg (wiadomix wiara z mojej klasy) no i go pobiłam. Widziała to moja wychowawczyni i przybiegła razem z dyrkiem. Wszyscy sie rozeszli aby nie było na nich no a ja zostałam zawieszona w prawach ucznia bo on sie rozryczał i powiedział, ze go pobiłam i któryś z jego kumpli nagrał to na telefon.

Offline

 

#8 2010-03-18 20:07:07

April

Picasso

13196376
Skąd: znienacka.
Zarejestrowany: 2009-10-04
Posty: 970
Punktów :   
Rasa: człowiek

Re: Sny

Mi się śniła pani T. (znowu , przypominam : od niemca) i kazała mi napisać wypracowanie po polsku na temat jakiegoś tam filmu kaligraficznie! A ja nie umiałam i odwróciłam się do Patrycji z klasy, żeby dała mi tabletki na ładne pisanie.... A one zaczęły skakać po klasie. W końcu sobie je darowałam, napisałam temat wypracowania... i kartka zaczęła się palić, bo z ławki zaczęła wypływać lawa... Wtedy kolega zaczął mi zdawać relację z wycieczki do krajów muzułmańskich.... uciekłam z klasy, weszłam na dach i patrzyłam jak lawa zalewa całe miasto...


http://i51.tinypic.com/sy9qtg.jpg
Witajcie znowu
Dla forum : ożyj!

Offline

 

#9 2010-03-18 20:14:26

 Lorelle

Nowicjusz

9686688
Skąd: Piekło!
Zarejestrowany: 2010-03-14
Posty: 52
Punktów :   
Rasa: Demon

Re: Sny

Może jeden z moich koszmarów.

Na dyskotece szkolnej wszyscy dostali grypy żołądkowej i wymiotowali gdzie popadło. W końcu całą szkołę zalała fala rzygowin i nie mogliśmy się wydostać. Doszliśmy do wniosku, że jedynym sposobem jest zjedzenie jej. No i... zjedliśmy.

Offline

 

#10 2010-03-18 20:19:57

 Amber

Junior Moderator

11732578
Skąd: Inna Planeta xD
Zarejestrowany: 2009-10-02
Posty: 1197
Punktów :   
Rasa: Człowiek
WWW

Re: Sny

ou... nie smaczne

cóz to mój koszmar był dosyć brutalny.
Wracałam ze szkoły i na korytarzu w moim bloku była krew. Całe schody były nią ubruzgane. Z paniką weszłam do domu i zobaczyłam mojego psa, leżącego i zadźganego na stole w kuchni. Moja mama również nie żyła, cała zalana we własnej krwi. Podobnie brat, ojczym i siostra przyrodnia. Dziadkowie dostali silne środki nasenne i się nie obudzili. Zapłakana nie wiedziałam co robi i usłyszałam głos w moim pokoju. Chwyciłam nóż i zabiłam zabójce mojej rodziny.
Brr masakra

Offline

 

#11 2010-03-18 21:01:56

 Aine

Pan i Władca

Skąd: z Wielkopolski
Zarejestrowany: 2009-10-01
Posty: 877
Punktów :   
Rasa: śnieżny elf
WWW

Re: Sny

Ojoj, rzeczywiście masakra.

Pewnej październikowej nocy śnił mi się Alexander Rybak (xD). Przyniósł mi do domu kwiaty i chciał się że mną ożenić (o_o) No to ja bęcwał się zgodziłam, ale zażądałam, żeby podróż poślubna była do Japonii. Potem, z tego, co pisze w dzienniku, jechałam gdzieś czarnym volvo z kowbojskim kapeluszem na głowie.


And one day we will find a way towards this distant golden age
The cries of war will sound the day
We stand before the dawn of a new world

Offline

 

#12 2010-03-19 15:48:15

April

Picasso

13196376
Skąd: znienacka.
Zarejestrowany: 2009-10-04
Posty: 970
Punktów :   
Rasa: człowiek

Re: Sny

Może troszkę odejdę od tematu, jednak wciąż będzie się on kręcił w tematyce snów. Chodzi mi o sny świadome. Doświadczył ktoś może? Ja osobiście nie miałam takiej przyjemności, ale siedząc przed ekranem komputera trafiłam na coś takiego:

Grzech uczynkowy może być popełniony myślą, mową i uczynkiem, zarówno dokonanym jak zaniedbanym, i to albo przeciw Bogu, albo przeciw nam samym, albo przeciw bliźniemu, zależnie od tego, czy prawo, które się przekracza, dotyczy wprost Boga, czy tez nas samych czy bliźniego.

I teraz pojawia się problem. Czy sen świadomy zalicza się pod grzech? Bo wiecie, mamy w LD świadomość, więc możemy np. zabijać znienawidzonego sąsiada siekierką i panujemy nad tym. Inna sytuacja jest przy zwykłym śnie, gdzie obrazy wyświetlają się same. Czy w ogóle powinno się LD rozpatrywać w kategoriach grzechu? Zapraszam do dyskusji.


http://i51.tinypic.com/sy9qtg.jpg
Witajcie znowu
Dla forum : ożyj!

Offline

 

#13 2010-03-20 19:33:07

 Eja

Przybysz

2791826
Zarejestrowany: 2010-03-14
Posty: 5
Punktów :   
Rasa: Nimfa Wodna

Re: Sny

Kiedyś mi się śniło, że mnie kopnął prąd. Obudziłam się w środku nocy cała mokra od potu i zdyszana.

Offline

 

#14 2010-03-21 22:59:35

April

Picasso

13196376
Skąd: znienacka.
Zarejestrowany: 2009-10-04
Posty: 970
Punktów :   
Rasa: człowiek

Re: Sny

A mi śniło się ostatnio, że grałam w Max Payne'a . I biegam sobie tym gościem i nagle umarł. Odrodził się a ja takie co jest grane? Okazało się że to fala tsunami. Patrzę: następna idzie. No to gościem w nogi. Biegnie, biegnie i w końcu dobiega do zbiorowiska samochodów ciężarowych. Wchodzi na ich dachy odwraca się a tam taaaka wielka woda . Kogoś chciał uratować bo się w przyczepie zamknął i nie chciał wyjść, ale mu się nie udało. No to biegnie dalej. Za ciężarówkami wojownicze żółwie ninja grają w pokera. Też im mówi żeby uciekały, ale one nie.... To leci dalej i doszedł do supermarketu i chce kupić kalendarz i tak po sklepie lata. W końcu sprzedawca mu mówi, że ma niepoukładane myśli w głowie, bo nie może się zdecydować. Ale to nic. Potem znalazł w sklepie rower bez kół. I kupił teczkę chcąc wkleić do niej zdjęcia jak do albumu i dać przyjacielowi na urodziny. A tsunami znikło... poza tym okazało się, że to już nie Max tylko ja... I weszłam do lasu... i zaczął mnie gonić dziki byk (WTF?!)
Ciąg dalszy nastąpi...


http://i51.tinypic.com/sy9qtg.jpg
Witajcie znowu
Dla forum : ożyj!

Offline

 

#15 2010-03-23 20:16:03

 Amber

Junior Moderator

11732578
Skąd: Inna Planeta xD
Zarejestrowany: 2009-10-02
Posty: 1197
Punktów :   
Rasa: Człowiek
WWW

Re: Sny

no to ładnie

cóz mi sie kiedyś śniło, że byłam coś ala Van Helsing. Skakałam w kapeluszu i pelerynie po dachach domów (w moim mieście). Asad była tam jakąś wojowniczką czy cuś, nasz kuzyn był rycerzem a brat magiem. I coś tam było, że walczyliśmy na chodniku z demonem i on pozabijał i Asad, brata oraz kuzyna a ja sie wściekłam i go zabiłam. Potem mama mnie obudziła xD

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.worldrock.pun.pl www.zsstrzelec.pun.pl www.andrzeje.pun.pl www.wjazdnaforum.pun.pl www.awaken.pun.pl