#16 2010-03-31 20:16:06

 Sesshoneru

Pisarz

Skąd: Nightmare
Zarejestrowany: 2010-03-30
Posty: 104
Punktów :   
Rasa: nieumarły

Re: Sny

Nieźle, Amber

Mi się śniły jakieś białe drzwi na środku czarnego pokoju, w którym było widać tylko je. Kiedy je otworzyłem, światło wydobywające się zza nich mnie oślepiło i uslyszałem "Die unbeliever!" ...


"Kiedy musisz zabić człowieka, bycie miłym nic nie kosztuje."
http://fc02.deviantart.net/fs45/f/2009/127/6/0/Ninja_vs_Pirate_by_CookiemagiK.gif

Offline

 

#17 2010-03-31 20:25:23

 Amber

Junior Moderator

11732578
Skąd: Inna Planeta xD
Zarejestrowany: 2009-10-02
Posty: 1197
Punktów :   
Rasa: Człowiek
WWW

Re: Sny

heh

O to ostatnio miałam takie trzy w jednym
Pierwsza cześć była związana z występem siostry w przedstawieniu pt. "Pasja". Wbiłam się z kumpelami na próbe i pani powiedziała abym występowała. Zgłosiłam sie aby byc aniołkiem wiszącym nad scena z gwazdą Betlejemską (nie widze powiązania z Wielkanocą). Potem coś tam było, ze pisałam z Asad i rozpaliłam w całym domu takie male lampki, które potem zaczęły grać ładną melodie. Gdy muzyka grała, ja jeździłam na takim małym rowerku, twierdząc, ze muszę trenować do wyscigów. Ostatnia część snu to głównie była moja siostra, która ubrała sie cała na różowo (od stóp po głowę) i zaczął bić od niej taki rażący blask, ze patrzeć nie mogłam na nią. I z powodu blasku i tego, ze była cała na rózowo

Offline

 

#18 2010-03-31 21:11:19

 Lorelle

Nowicjusz

9686688
Skąd: Piekło!
Zarejestrowany: 2010-03-14
Posty: 52
Punktów :   
Rasa: Demon

Re: Sny

Mi się śniło, że moja nauczycielka od polskiego, sz.p. Puto mnie zaatakowała z nożem, bo pomyliłam epikureizm z altruizmem (?). Zaczęłam uciekać i wpadłam na dyrektora, który używa perfumu o zapachu majeranku (naprawdę). Spytałam: "Mógłby pan zwolnić panią Puto?" A on na to spojrzał na mnie tym swoim zezowatym spojrzeniem i spytał: A co za to będę miał? Ja rozchyliłam kurtkę jak w tej reklamie Prince Polo i powiedziałam: Bierz, co chcesz. Tu się obudziłam.

Offline

 

#19 2010-03-31 21:16:24

 Sesshoneru

Pisarz

Skąd: Nightmare
Zarejestrowany: 2010-03-30
Posty: 104
Punktów :   
Rasa: nieumarły

Re: Sny

Matko O.o

Mi za to kiedyś śnił mi się ślub Legolasa (w białej sukni) z jakimś japończykiem. Ja byłem księdzem...


"Kiedy musisz zabić człowieka, bycie miłym nic nie kosztuje."
http://fc02.deviantart.net/fs45/f/2009/127/6/0/Ninja_vs_Pirate_by_CookiemagiK.gif

Offline

 

#20 2010-04-04 20:20:53

April

Picasso

13196376
Skąd: znienacka.
Zarejestrowany: 2009-10-04
Posty: 970
Punktów :   
Rasa: człowiek

Re: Sny

Ostatnio śniło mi się, że wraz z dwiema małymi bliźniaczkami i Fraggim na sankach dotarłam do Nowego Jorku. Chcieliśmy pozwiedzać i okazało się że wieże WTC są całe. No to chcieliśmy wejść na górę, ale nie wpuścili nas do windy. To ja stwierdziłam, że ja chcę zobaczyć NY od góry i zaczęłam wspinać się po zewnętrznej stronie budynku. Zrobiłam małe zamieszanie i gdy byłam już przy samych szczycie koleś w helikopterze kazał mi natychmiast zejść i powiedział że jestem aresztowana. To zeszłam i uciekłam. Na dole były rozstawione blokady i biegały psy. Jeden taki nas wyczaił i za nami biegał. Później spotkałam koleżankę ze starej klasy z gromadką dzieci, zaprosiła nas do pięknej restauracji na jajecznicę. Jadłam a w tle widziałam jak wieże WTC właśnie są burzone...


http://i51.tinypic.com/sy9qtg.jpg
Witajcie znowu
Dla forum : ożyj!

Offline

 

#21 2010-05-08 20:45:47

 Aine

Pan i Władca

Skąd: z Wielkopolski
Zarejestrowany: 2009-10-01
Posty: 877
Punktów :   
Rasa: śnieżny elf
WWW

Re: Sny

O Sessh, może kiedyś będziesz księdzem? xD Ja już mówię, że gnieźnieńskie seminarium od środka wygląda świetnie ^^ I spytam się tylko April, czemu mnie na tych sankach nie zabrała?

Mi ostatnio śniło się coś, co można zilustrować tym obrazkiem. http://fc01.deviantart.net/fs8/i/2005/3 … wSkadi.jpg


And one day we will find a way towards this distant golden age
The cries of war will sound the day
We stand before the dawn of a new world

Offline

 

#22 2010-05-15 21:40:18

 Amber

Junior Moderator

11732578
Skąd: Inna Planeta xD
Zarejestrowany: 2009-10-02
Posty: 1197
Punktów :   
Rasa: Człowiek
WWW

Re: Sny

nieźle

mi dzisiaj śnił się koniec świata. brrrr i jeszcze ktoś z takim przeraeniem krzyknął "Apokalipsa!" gdy rozwarło sie niebo a w nim kilo osiem czarnych chmur, deszcz, grad, tęcza i pioruny. Jak się obudziłam serce mi waliło

Offline

 

#23 2010-05-17 19:32:13

April

Picasso

13196376
Skąd: znienacka.
Zarejestrowany: 2009-10-04
Posty: 970
Punktów :   
Rasa: człowiek

Re: Sny

Mnie się ostatnio śniło, że byłam na wielkim polu tulipanów w Gutowie Małym (taka wieś niedaleko mojego miasta), robiłam zdjęcia królikom i wiedziałam granicę Rzeszy Niemieckiej ze znakami swastyk trójramiennych (nietypowych takich ). Było strasznie kolorowo, do czasu natrafienia na tę właśnie granicę... z polem minowym. Ale się zawróciłam i dalej robiłam zdjęcia słodkim zwierzaczkom.
Ktoś spróbuje wytłumaczyć co się święci w mojej głowie?


http://i51.tinypic.com/sy9qtg.jpg
Witajcie znowu
Dla forum : ożyj!

Offline

 

#24 2010-05-18 18:55:39

 Amber

Junior Moderator

11732578
Skąd: Inna Planeta xD
Zarejestrowany: 2009-10-02
Posty: 1197
Punktów :   
Rasa: Człowiek
WWW

Re: Sny

eee nie ;p

to dzisiaj mialam dwa sny. Jak zwykle.
Pierwszy to taki krótki związany z bierzmowaniem. Zajumałam z ołatarza ksiażeczke które zgarniał ksiądz (skąd one się tam wzięły? O.O) i to było podczas mszy. Chciałam wziąść owijkę bo skoro pójdą do spalenia to chce mieć ta owijkę. Takie jakieś urojenia.
Drugi to był taki nie całkiem straszny ale na swój sposób przerazajacy.
Byłam w Stefkach. Moja siostra przyrodnia siedziała na ławce z dziadkiem i obserwowała las oraz drogę polną.
Ja byłam z drugiej strony i pomagałam mojemu ojczymowi. Nagle patrzymy w przez drogę polną biegnie z pieć czarnych niczym smoła i takich pieknych koni. Piana z pyska się toczyla itp. Powiedziałam wtedy, że sa śliczne ale ojczym ich nie widział. Potem przebiegły kolejne rumaki. Za nimi psy wykorzystywane do polowań. Wtedy usłyszałam strzał z broni. Miał pogonic konie. Ojczym powiedział wtedy, ze jak właściciel będzie tak je meczyc to dugo mu nie będą biec.
Podeszłam wtedy do siostry i dziadka. Za konmi przejechały dwa samochody. Gościu wyciagałm dłoń i strzelał w powietrze. Za nimi natomiast leciały anioły. Były ubrane na czarno i tego samego koloru miały skrzydła. Twarzy nie miały. Były one czymś w rodzaju paszczy. Nie umiem ich dokładnie opsać. Przypominały raczej maskę jaką maił Hanibal. Coś w tym stylu. Dziwne w tym było to, ze przelatywały szybko a ja mogłam im się dobrze przyjrzec bo dla mnie poruszały się w zwolnionym tępie.

Conajmniej dziwne.  Żem się rozpisała ^^

Offline

 

#25 2010-05-19 19:34:26

 Aine

Pan i Władca

Skąd: z Wielkopolski
Zarejestrowany: 2009-10-01
Posty: 877
Punktów :   
Rasa: śnieżny elf
WWW

Re: Sny

Owszem, rozpisałaś się, w przeciwieństwie do mnie. Podoba mi się ten wątek z aniołami, których u mnie w snach brakuje ;p

Śniło mi się, że w naszej szkole na Dzień Dziecka występował DragonForce, tyle, że śpiewał Artemis Entreri (nawet się przedstawił O.o), wyglądający chyba jak wokalista Kamelotu...


And one day we will find a way towards this distant golden age
The cries of war will sound the day
We stand before the dawn of a new world

Offline

 

#26 2010-05-19 20:08:46

April

Picasso

13196376
Skąd: znienacka.
Zarejestrowany: 2009-10-04
Posty: 970
Punktów :   
Rasa: człowiek

Re: Sny

Mnie natomiast śniło się, że moja ulica została zalana fają powodziową. Stałam na balkonie i tata do mnie się z pokoju drze, że mam teraz patrzeć bo będą leciały balony. No to patrzę i po chwili mnóstwo balonów w kształcie kolorowych jeleni (WTF?) i taki sznur miał kilka kilometrów długości i leciał przez całą Polskę po kolei....


http://i51.tinypic.com/sy9qtg.jpg
Witajcie znowu
Dla forum : ożyj!

Offline

 

#27 2010-06-10 15:45:58

 Sesshoneru

Pisarz

Skąd: Nightmare
Zarejestrowany: 2010-03-30
Posty: 104
Punktów :   
Rasa: nieumarły

Re: Sny

Kolorowe jelenie? (rzeczywiście wtf...;])

Mi natomiast śniło się, że byłem Severusem Snape'em i znęcałem się nad Harry'm Potter'em wpychając jego głowę po kolei do kociołków z eliksirami. Ciekawe, co? Najlepsze było, kiedy przyszła kolej na eliksir żywej śmierci... Były naklejone karteczki na kociołki.


"Kiedy musisz zabić człowieka, bycie miłym nic nie kosztuje."
http://fc02.deviantart.net/fs45/f/2009/127/6/0/Ninja_vs_Pirate_by_CookiemagiK.gif

Offline

 

#28 2010-06-10 19:09:37

 Amber

Junior Moderator

11732578
Skąd: Inna Planeta xD
Zarejestrowany: 2009-10-02
Posty: 1197
Punktów :   
Rasa: Człowiek
WWW

Re: Sny

łojejej

to ja znowu miałam dziwną shizę -,-
Śniło mi sie natomiast, ze szłam w czasie burzy przez las a jak sie przebudziłam (około 2 w nocy) zaczęło błyskać na dworze i grzmieć. Przyszła mega nawałnica

Offline

 

#29 2010-07-24 21:03:49

 Aine

Pan i Władca

Skąd: z Wielkopolski
Zarejestrowany: 2009-10-01
Posty: 877
Punktów :   
Rasa: śnieżny elf
WWW

Re: Sny

Tak dawno się nic nikomu nie śniło? ;]

Dostałam autograf od Eminema, który w rzeczywistości był, cytuję "Justinem Bimbrem przebranym za Madonnę." Tak sam powiedział xd


And one day we will find a way towards this distant golden age
The cries of war will sound the day
We stand before the dawn of a new world

Offline

 

#30 2010-08-08 22:06:53

April

Picasso

13196376
Skąd: znienacka.
Zarejestrowany: 2009-10-04
Posty: 970
Punktów :   
Rasa: człowiek

Re: Sny

o ja nie mogę... Hehe...

Mi śniło się, że chciałam dogadać się z niemcem w sprawie hotelu na wycieczce w Hiszpani i gadam po niemiecku mieszając z angielskim... A on coś takiego : Mów k**wa po ludzku...


http://i51.tinypic.com/sy9qtg.jpg
Witajcie znowu
Dla forum : ożyj!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.worldrock.pun.pl www.awaken.pun.pl www.wjazdnaforum.pun.pl www.swiatxninja.pun.pl www.zsstrzelec.pun.pl