#1 2009-12-20 19:23:48

Shen

Gość

Parodia

[Piszemy wszystko, co ślina na język przyniesie. Można używać języka z "naszego świata", czyli np. "Siema Zdzichu!" Byleby nie było za dużo elektroniki ]
Zacznę.

Shen nie spał całą noc. To zrozumiałe - poświęcił się pisaniu listu miłosnego do Alavara i popijaniu kawki z mleczkiem od alpejskiej krowy.
- Marny ze mnie Szekspir - mruknął do siebie i przeczesał włosami lśniące włosy godne reklamy szamponu Clear. Przebiegł wzrokiem po całym liście i wypuścił głośno powietrze niezadowolony z siebie. - Przydałaby się pani psychopata, yy... znaczy psycholog - poprawił się. - Coś mi mózgownica szwankuje, ale to pewnie od tego Harnasia, wczoraj w tawernie...

Ostatnio edytowany przez Shen (2009-12-20 19:57:21)

 

#2 2009-12-20 19:35:44

 Amber

Junior Moderator

11732578
Skąd: Inna Planeta xD
Zarejestrowany: 2009-10-02
Posty: 1197
Punktów :   
Rasa: Człowiek
WWW

Re: Parodia

Nagle w komnacie rozlega się pukanie. Shen wstaje i potrąca nogą pustą butelkę po Martini.
Drzwi otworzyły się i do pomieszczenia wkroczyła postać. Miała założony kaptur na głowie, mimo tego jednak dało sie poznać któż to zawitał.
- słyszałam, ze potrzebujesz psychologa. - Odparł mroczny głos. Shen spojrzał z nieukrywaną radością.
- Powiedz, ze przyniosłaś kwiatki! - Zaklaskał i zaczął skakać. Gość ściągnął kaptur i z wielkim uśmiechem za pleców wyjął bukiet kwiatów.
- tak jak chciałeś. - oznajmiła Amber już swoim głosem i założyła różowiaste okulary przeciw słoneczne.
- jakie z was krejzole, ja pitole. - machnęła ręką.

yyy może byc? Mam ździebko skopany humor

Offline

 

#3 2009-12-20 19:49:29

Shen

Gość

Re: Parodia

Mhroczny elf włożył czerwone maki do wazoniku. Amber zauważyła liścik.
- Mój drogi Alavarze - przeczytała na głos. - Ty jesteś jak... - urwała, gdyż Shen zasłonił jej usta.
- Nie czytaj! To jeszcze takie niedoskonałe! Zupełnie jak supermen bez znaczka na klacie!
Amber wyrwała się z uścisku niedoszłego poety i zerknęła nań przez różowe okulary.
- Powiem ci tylko jedno. Królowa jest tylko jedna, rozumiesz?! - rzuciła i wyszła. Elf przez chwilę nie wiedział o co chodzi, ale po kilku sekundach wrzasnął.
- ZARĄBAŁA MI MÓJ LIST!!! - wybiegł z pokoju jak wystrzelony z procy. Nawet nie zauważył, że był bez butów i w spodniach od piżamki.

 

#4 2009-12-20 19:56:17

 Amber

Junior Moderator

11732578
Skąd: Inna Planeta xD
Zarejestrowany: 2009-10-02
Posty: 1197
Punktów :   
Rasa: Człowiek
WWW

Re: Parodia

Amber uciekała miedzy korytarzami. List powiewał na wietrze.
Nagle w jakże tak pięknej scenie, zza zakrętu wyszła Aine. W ręku trzymała gitarę elektryczną a na ramiona miała zarzuconą czarna, skórzaną kurtkę. Amber nie wyhamowała w różowych szpilkach, i wpadła prosto na śnieżną elfkę.
- co ty robisz?! - Wrzasnęła a w oczach tamtej pojawiły się łzy.
- złamałam paznokieć! Teraz muszę wydać więcej na kosmetyczkę! - Wstała, otrzepała się i wyjęła prędko lusterko by sprawdzić jak trzyma sie jej makijaż.
- Stój! - Krzyczał Shen, jednak biegnąc obok komnaty ujrzał Alavara. Zachwycony jego bujną grzywą, uderzył w drzwi które otwarła Asad.

Offline

 

#5 2009-12-20 20:03:07

Shen

Gość

Re: Parodia

Potoczył się po podłodze jak beczka i wylądował prosto pod nogami Aine.
- Mamusiu, ona zabrała mój list - wybełkotał i rozpłakał się jak dziecko, przy okazji rozmasowując sobie głowę, na której pojawiła się taaaaka śliwa.
Śnieżna elfka rozejrzała się dookoła.
- To nie czas na burdy, albowiem trzeba trenować grę na tej oto lutni z piekieł - oznajmiła i schowała się w męskiej toalecie.
Shen spojrzał na Amber, a potem na list.
- Maj presziaś! - wysyczał.

 

#6 2009-12-20 20:10:54

 Amber

Junior Moderator

11732578
Skąd: Inna Planeta xD
Zarejestrowany: 2009-10-02
Posty: 1197
Punktów :   
Rasa: Człowiek
WWW

Re: Parodia

- Do you haben? - Spytała i nie rozumiejąc jego intencji usmiechneła się. Shen skoczył ku niej jak rozgoryczona świnka morska. Między palcami pojawiły sie błony niczym u żaby.
- aaaaaaaa!!! -Wrzasnęła Amber i zemdlała. Shen nie zauważył tego i wyleciał przez okno rozbijając szybę na drobny mak.
- co wy tu wyrabiacie?! - Krzyknęła Asad i jej policzki zrobiły się całe czerwone. Wyglądała teraz jak wisienka na torcie z którym szła Alleria a za nią Kyrre.

Offline

 

#7 2009-12-20 20:17:42

Shen

Gość

Re: Parodia

Kyrre szedł za Allerią jęcząc wniebogłosy.
- All, wyjdź za mnie, błagam! - czołgał się za nią.
- Ożeń się z Gollumem!
- Allerio zraniłaś mnie!
- Przepraszam, chciałam mocniej. A teraz spadaj na drzewo, bo tort dla Shena niosę. A właściwie to gdzie się podział ten pajac?
Coś wrzasnęło zza okna.
- JA JESTEM SPRITE, A TY PRAGNIENIE, AMBER! - Pokłuty elf wdrapał się i wskoczył na korytarz, przy okazji wyrywając swój list. - Winner!

 

#8 2009-12-20 20:22:39

 Amber

Junior Moderator

11732578
Skąd: Inna Planeta xD
Zarejestrowany: 2009-10-02
Posty: 1197
Punktów :   
Rasa: Człowiek
WWW

Re: Parodia

- nieeeeee!! - rozpłakała sie i podeszła do Allerii. Chwyciła ją za ramię.
- jak on tak mógł?! Nie liczy się z moimi uczuciami!
- no właśnie! - dodał Kyrre. All pogłaskała Amber po głowie i westchnęła.
- juz dobrze. Mama kupi kredki ewentualnie pisaki.

Offline

 

#9 2009-12-21 16:21:23

 Aine

Pan i Władca

Skąd: z Wielkopolski
Zarejestrowany: 2009-10-01
Posty: 877
Punktów :   
Rasa: śnieżny elf
WWW

Re: Parodia

(O rany , przez chwilę dosłownie nie mogłam ze śmiechu. Zrobiliście ze mnie metala gadającego jak średniowieczny kapłan )

Kyrre spojrzał na Allerię swoimi ślicznymi oczętami. Zatrzepotał długimi rzęsami i poprosił.
- Ale wyjdziesz za mnie?
Elfka nie wytrzymała i rzuciła w niego tortem.


And one day we will find a way towards this distant golden age
The cries of war will sound the day
We stand before the dawn of a new world

Offline

 

#10 2009-12-21 20:46:44

 Almariel

Nowicjusz

10367758
Skąd: Płock
Zarejestrowany: 2009-12-18
Posty: 18
Punktów :   
Rasa: Mroczny elf

Re: Parodia

W międzyczasie z jednego z pomieszczeń wyszła ufajdana farbą Almariel. Rozejrzała się oszołomiona na widok zbiegowiska tłumu.
- Czy mogę wiedzieć, co tu się do jasnej anielki, wyprawia? - wrzasnęła na całe gardło, nie zwracając uwagi na fakt, że jej cud - miód dużooo za dużaaa bluza w przypałowe fluoryzacyjne prążki mam gdzie niegdzie czerwone plamki, prawdopodobnie pozostałości po zakrzepłej krwi.
Widząc Shena podbiegła do niego i zarzuciła mu ręce na szyję. Pocałowała policzek, po czym bezceremonialnie odsunęła się i ściągnęła mu spodnie od piżamy. (a co. xd)


Przeznaczenie. Predestynacja. Coś co nieuniknione. Mechanizm, który sprawia, że praktycznie nieskończona liczba niemożliwych do przewidzenia wydarzeń musi zakończyć się takim, a nie innym skutkiem.
A. Sapkowski

Offline

 

#11 2009-12-21 21:55:25

Shen

Gość

Re: Parodia

(O jea! Otaczają mnie piękne panny, które chcą mi ukraść moje słitaśne spodnie w kaczuszki xD)

Shen z początku niezakumał o co loto, dopiero po chwili poczuł uczucie braku spodni. Spojrzał się w dół i...
- O matulu! - jęknął i rozejrzał się bezradnie, poszukując zaginionej, i jedynej, części ubioru.
Jego wzrok nagle założył buty i poszedł w stronę głównej winowajczyni.

 

#12 2009-12-22 13:00:30

 Almariel

Nowicjusz

10367758
Skąd: Płock
Zarejestrowany: 2009-12-18
Posty: 18
Punktów :   
Rasa: Mroczny elf

Re: Parodia

Cofnęła się.
- Boziu kochana, on chce mnie zbić! - krzyknęła, świetnie udając przerażenie.
Potknęła się o równie dużoo za dużee spodnie, które były tak samo $Ł!T4$N33 jak bluza. (wybaczcie, nie mogłam się powstrzymać. xd) Upadła, pociągając za sobą na ziemię stojącą obok Allerię z resztką tortu, który wylądował na żarówiastym wdzianku Amber.
- Coś ty zrobiła, idiotko! Jak ja teraz wyglądam! - Amber zaczęła wrzeszczeć i biegać dookoła zbiegowiska.


Przeznaczenie. Predestynacja. Coś co nieuniknione. Mechanizm, który sprawia, że praktycznie nieskończona liczba niemożliwych do przewidzenia wydarzeń musi zakończyć się takim, a nie innym skutkiem.
A. Sapkowski

Offline

 

#13 2009-12-22 14:55:13

Shen

Gość

Re: Parodia

Drowek z mordem w oczach wyrwał swoją własność z zimnych (nie martwych!) dłoni Almariel i zaśmiał się niczym Sauron po wypiciu kufla Harnasia. Spojrzał na spodnie i z lubością je założył, uśmiechając się szeroko.
- Teraz nikt mi już ich nie zabierze! - oznajmił. - A z Tobą umówię się później, teraz muszę ubrać mój ukochany, zielony płaszczyk! - rzekł do drowki i zwiał do swojej komnaty.

 

#14 2009-12-22 16:35:06

 Amber

Junior Moderator

11732578
Skąd: Inna Planeta xD
Zarejestrowany: 2009-10-02
Posty: 1197
Punktów :   
Rasa: Człowiek
WWW

Re: Parodia

- moje ubranko!!!! Moje paznokcie!!!! - wrzasnęła Amber i z bezradnością spojrzała na dłonie. - jak ja teraz wyglądam!? - Nagle odwróciła sie i spojrzała na All. - TY!!! Dzwon natychmiast po Gucciego! - Ofuknęła ją i wróciła do swojej komnaty, przeglądając sie w lusterku.
All wyjęła komórkę i wydusiła numer do projektanta mody. Nie zdążyła jednak z nim porozmawiać, gdyż usłyszeli trzask połamanej gitary.
Z innego pomieszczenia pojawiła sie Aine trzymając resztki swojego instrumentu.
- niestety nie przeżyła finału. - Odparła i skierowała się do swojego najnowszego batmobila

Offline

 

#15 2009-12-22 16:54:16

Shen

Gość

Re: Parodia

Shen natomiast wszedł do swojej szafy w poszukiwaniu owego płaszczyka. Nie dość, że go nie znalazł, to jeszcze pacnął się o metalowe wieszaki i znalazł różowiaste, damskie gacie. Zapomniał jak się taki rodzaj nazywa, ale jego móżdżek pracował na tyle dobrze, aby zacząć zastanawiać się do kogo należą.
- Na pewno nie do mnie... - zaczął i zastosował metodę myślenia Kubusia Puchatka. - Myśl, myśl, myśl... - mamrotał i nagle go olśniło. - Wczorajsza impreza! - krzyknął i nagle stał się bielszy od zeszłorocznego śniegu. - Czy ja powinienem o czymś wiedzieć? - spytał się sam siebie i wybiegł na korytarz trzymając gatki w ręce. Podejrzewał, czyją mogą być własnością, ale wolał się przekonać na własne, okolczykowane uszy. W końcu dobiegł do zbiegowiska. Rozpłakany Kyrre siedział w kącie ze złamanym sercem, Aine ze złamaną gitarą, a Amber ze złamanym... e... wyglądem? Shen jeszcze raz spojrzał na ów "nielegalny przedmiot" trzymany w ręce.

Ostatnio edytowany przez Shen (2009-12-22 19:03:11)

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.lolisiochuujemmadongmikan.pun.pl www.pfcpz.pun.pl www.sp16.pun.pl www.gsmdevils.pun.pl www.cs-rozrabiaki.pun.pl