#16 2010-07-01 22:18:13

 Lorelle

Nowicjusz

9686688
Skąd: Piekło!
Zarejestrowany: 2010-03-14
Posty: 52
Punktów :   
Rasa: Demon

Re: "Pod głową trupa"

Lorelle spojrzała przez chwilę ze zdziwieniem. On czyta w myślach, idiotko! - skarciła samą siebie.
- Nie ma nas chyba zbyt wielu tu, na powierzchni. Nie dziwię się zresztą. Miejsce podłe jak każde inne. - powiedziała z przekąsem. - Co cię sprowadza... - przerwała, nie wiedząc, jak zwrócić się do przybysza.

Offline

 

#17 2010-07-01 22:55:03

 Sesshoneru

Pisarz

Skąd: Nightmare
Zarejestrowany: 2010-03-30
Posty: 104
Punktów :   
Rasa: nieumarły

Re: "Pod głową trupa"

- Sesshoneru - odpowiedział. - Wiem, dziwne imię, jednak nie mam ochoty go zmieniać. A Ty jesteś Lorelle i nie pytaj, czy Cię znam, bo odpowiem, że nie. I już nie będę czytał Ci w myślach, lepiej samemu co nieco się dowiedzieć. - Wyszczerzył zęby w uśmiechu. - Przybyłem tu w poszukiwaniu czegoś... lub kogoś. - Na moment przyłożył do ukrytej pod kapturem twarzy trupio białą rękę. - A Ty jesteś tutaj długo?


"Kiedy musisz zabić człowieka, bycie miłym nic nie kosztuje."
http://fc02.deviantart.net/fs45/f/2009/127/6/0/Ninja_vs_Pirate_by_CookiemagiK.gif

Offline

 

#18 2010-07-09 16:08:12

 Lorelle

Nowicjusz

9686688
Skąd: Piekło!
Zarejestrowany: 2010-03-14
Posty: 52
Punktów :   
Rasa: Demon

Re: "Pod głową trupa"

- Długo? - odparła czerwonowłosa. - Pojęcie względne. Dla demonów czas nie istnieje, ale wydaje mi się, że kilkanaście ludzkich lat. A czasem myślę, że dopiero tu przybyłam, patrząc na zachowania niektórych osobników. - uniosła ironicznie brew. Przyjaciele przy stole spoglądali z zainteresowaniem to na nią, to na przybysza. - A więc przypuśćmy, że mnie nie znasz. OK. Nie będę pytać. - zrobiła krótką przerwę. - Nadal jednak nie odpowiedziałeś na pytanie - czego chcesz ode mnie?

Ostatnio edytowany przez Lorelle (2010-07-09 16:09:58)

Offline

 

#19 2010-07-10 17:25:01

 Sesshoneru

Pisarz

Skąd: Nightmare
Zarejestrowany: 2010-03-30
Posty: 104
Punktów :   
Rasa: nieumarły

Re: "Pod głową trupa"

- Informacji - odrzekł. - Jesteś jedynym demonem jakiego spotkałem, więc moje poszukiwania zacznę od ciebie. - Uśmiechnął się. - Będę się streszczał, bo jeden z twoich przyjaciół niezbyt pochlebnie o mnie myśli - oznajmił, jakby nigdy nic. - Przejdę do rzeczy. Czy kiedykolwiek obiło ci się o uszy imię Belial?


"Kiedy musisz zabić człowieka, bycie miłym nic nie kosztuje."
http://fc02.deviantart.net/fs45/f/2009/127/6/0/Ninja_vs_Pirate_by_CookiemagiK.gif

Offline

 

#20 2010-10-25 14:41:48

Veeresea

Nowicjusz

Call me!
Skąd: Oj. Za daleko.
Zarejestrowany: 2010-10-24
Posty: 19
Punktów :   
Rasa: Człowiek

Re: "Pod głową trupa"

Vee weszła do karczmy. Karczma jak karczma, chyba że się chciało zrobić sobie rozrywkę z pijaczków. Przeczesała salkę wzrokiem i znalazłszy gdzieś w kącie wolny stolik usadowiła się przy nim. Nie zamawiała nic, ot tak, nie miała co ze sobą zrobić.


Człowiek człowiekowi wilkiem...
http://www.gildwars.pl/pliki/610/image/Riders.gif?KeepThis=true&TB_iframe=true&height=430&width=700
...a zombie zombie zombie ^^
Green Day - Cigarettes And Valentines , raahhwrh *,* .

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.gronckyrecords.pun.pl www.psychoterapiaforum.pun.pl www.tozkielce.pun.pl www.fifa09orange.pun.pl www.fantasia.pun.pl